BILETY NA POKAZY FILMÓW

Uwaga. Ruszyła sprzedaż biletów na pokazy filmów

Pojedynczy pokaz filmu: 20 zł

Pokazy filmów krótkometrażowych: 17 zł

Pokazy w klubach Dwie Zmiany, 3 Siostry i spacery filmowe: wstęp wolny

Do powyższych cen zostaną doliczone opłaty Interticket za sprzedaż online.Karnet na wszystkie projekcje – ograniczona ilość – już w sprzedaży

Imienny karnet festiwalu na pokazy w Multikinie Sopot, na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże, Teatrze Boto i Goyki 3 Art Inkubator. Karnet imienny, ważny dla 1 osoby. Nie obowiązuje na pokazy specjalne oraz koncert muzyki filmowej. Ilość karnetów jest ograniczona. Prosimy o zapoznanie się przed zakupem z zasadami wymiany i użytkowania karnetu poniżej.

Cena karnetu: 190 zł


Karnet na 5 pokazów – dostępny wkrótce

Karnet na 5 pokazów filmowych festiwalu w Multikinie Sopot, na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże lub Teatrze Boto. Karnet imienny, ważny dla 1 osoby. Nie obowiązuje na pokazy specjalne oraz koncert muzyki filmowej. Ilość karnetów jest ograniczona. Prosimy o zapoznanie się przed zakupem z zasadami wymiany i użytkowania karnetu poniżej.

Cena karnetu: wkrótce


Zasady korzystania z karnetu / odbiór, wymiana zaproszeń i akredytacji

Karnet elektroniczny należy wymienić na imienny identyfikator w punkcie informacji festiwalu w Multikinie Sopot.

 

Następnie na podstawie identyfikatora należy pobrać w kasach kina bezpłatne bilety – wejściówki, stanowiące rezerwacje miejsca na pokazie. Zalecamy pobieranie wejściówek z odpowiednim wyprzedzeniem. Ilość miejsc na każdy pokaz jest ograniczona. Wejściówka jest ważna jedynie z karnetem. Karnety są imienne i nie podlegają przekazaniu innej osobie. Nie wykorzystane karnety, wejściówki i karnety nie podlegają zwrotom.


W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem karnetów i biletów prosimy o bezpośredni kontakt z firmą Interticket: info@interticket.pl


UWAGA.

W TYM ROKU BILETÓW NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ W KASACH MULTIKINA. PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE ONLINE.

PODCZAS FESTIWALU W WYBRANYCH GODZINACH BĘDZIA DZIAŁAĆ CENTRALNA KASA FESTIWALU W INFO POINCIE FESTIWALOWYM W MULTIKINIE.

NA SCENIE KAMERALNEJ, W TEATRZE BOTO ORAZ W GOYKI 3 ART INKUBATOR NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ KASA.

Bilety na Koncert Muzyki Filmowej

05.06.2022, godz. 20.00 (zmiana godziny z 19:00), Scena Kameralna Teatru Wybrzeże

I pula promocyjna – 65 zł wyprzedane

II pula promocyjna 75 zł –  wyprzedane

Cena regularna 85 zł – wyprzedaneSprzedaż w punktach stacjonarnych

Bilety na Koncert Muzyki Filmowej są dostępne również

  • w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie (Plac Zdrojowy, pn-pt, godz. 8-16 lub ul. Dworcowa, pn-nd, godz. 9-17)

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem biletów prosimy o bezpośredni kontakt z każdą bileterią z osobna, w której dokonano zakupu biletów (Interticket)


Do każdej ceny biletu lub karnetu zostanie doliczona opłata serwisowa w zależności od cennika punktu sprzedaży lub bileterii


Prosimy o przemyślany zakup biletów i karnetów na koncert i pokazy filmów. Karnety i bilety nie podlegają zwrotom ani wymianie.