BILETY NA POKAZY FILMÓW

Informacja o biletach już niebawem


Karnet na wszystkie projekcje – już wkrótce w sprzedaży

Imienny karnet festiwalu na pokazy w Multikinie Sopot, na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże oraz Teatrze Boto. Karnet imienny, ważny dla 1 osoby. Nie obowiązuje na pokazy specjalne oraz koncert do filmu niemego. Ilość karnetów jest ograniczona. Prosimy o zapoznanie się przed zakupem z zasadami wymiany i użytkowania karnetu poniżej.

Cena karnetu: 195 zł

Do powyższych cen zostaną doliczone opłaty Interticket za sprzedaż online.


Karnet na 5 pokazów – już wkrótce w sprzedaży

Karnet na 5 pokazów filmowych festiwalu w Multikinie Sopot, na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże, Teatrze Boto. Karnet imienny, ważny dla 1 osoby. Nie obowiązuje na  koncert do filmu niemego. Ilość karnetów jest ograniczona. Prosimy o zapoznanie się przed zakupem z zasadami wymiany i użytkowania karnetu poniżej.

Cena karnetu: 85 zł

Do powyższych cen zostaną doliczone opłaty Interticket za sprzedaż online.


Zasady korzystania z karnetu / odbiór, wymiana zaproszeń i akredytacji

Karnet elektroniczny należy wymienić na imienny identyfikator w punkcie informacji festiwalu w Multikinie Sopot w godzinach funkcjonowania kasy festiwalu.

Następnie na podstawie identyfikatora należy pobrać w kasach kina bezpłatne bilety – wejściówki, stanowiące rezerwacje miejsca na pokazie. Zalecamy pobieranie wejściówek z odpowiednim wyprzedzeniem. Ilość miejsc na każdy pokaz jest ograniczona. Wejściówka jest ważna jedynie z karnetem. Karnety są imienne i nie podlegają przekazaniu innej osobie. Nie wykorzystane karnety, wejściówki i karnety nie podlegają zwrotom.


W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem karnetów i biletów prosimy o bezpośredni kontakt z firmą Interticket: info@interticket.pl


UWAGA.

W TYM ROKU BILETÓW NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ W KASACH MULTIKINA. PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE ONLINE.

PODCZAS FESTIWALU W WYBRANYCH GODZINACH BĘDZIA DZIAŁAĆ CENTRALNA KASA FESTIWALU W INFO POINCIE FESTIWALOWYM W MULTIKINIE.

NA SCENIE KAMERALNEJ, W TEATRZE BOTO ORAZ W GOYKI 3 ART INKUBATOR NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ KASA.


KASA CENTRALNA / INFO POINT – godziny otwarcia

Kasa i info point festiwalu działa jedynie w sopockim Multikinie i rusza codziennie 2 godziny przed pierwszym seansem w dowolnej lokalizacji. W kasie festiwalu można kupić karnety i bilety na seanse odbywające się we wszystkich lokalizacjach. W info poincie festiwalu można wymienić karnety kupione online, pobrać bilety zerówki, odebrać akredytację oraz zaproszenia. W Teatrze Boto, Goyki 3 Art Inkubatorze oraz na Scenie Kameralnej nie prowadzimy sprzedaży biletów.

Godziny działania info pointu festiwalowego – już wkrótce

Bilety na wszystkie seanse można kupić też online przez stronę festiwalu.

Bilety na Koncert do filmu Metropolis / otwarcie festiwalu

Przedsprzedaż (ograniczona pula) – 50 zł

Cena regularna 60 zł


W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem biletów prosimy o bezpośredni kontakt z każdą bileterią z osobna, w której dokonano zakupu biletów (Interticket)


Do każdej ceny biletu lub karnetu zostanie doliczona opłata serwisowa w zależności od cennika punktu sprzedaży lub bileterii


Prosimy o przemyślany zakup biletów i karnetów na koncert i pokazy filmów. Karnety i bilety nie podlegają zwrotom ani wymianie.