Bilety i karnety

Karnet na wszystkie pokazy festiwalu

Imienny karnet na wszystkie pokazy filmowe festiwalu w Multikinie Sopot oraz pokazy plenerowe na Hipodromie w dniach 10-18.07.2021

Karnet podlega wymianie na imienny identyfikator w punkcie informacyjnym festiwalu w Multikinie w dniach 10-18.07.2021. Ilość karnetów jest ograniczona.

Karnet w cenie 160 zł

Karnet na 5 filmów

Imienny karnet dla 1 osoby na 5 dowolnych filmów festiwalu w Multikinie Sopot oraz pokazów plenerowych na Hipodromie w dniach 10-18.07.2021

Karnet podlega wymianie na imienny identyfikator w punkcie informacyjnym festiwalu w Multikinie w dniach 10-18.07.2021. Ilość karnetów jest ograniczona.

Karnet w cenie 60 zł

INFO POINT FESTIWALU / PUNKT WYMIANY KARNETÓW

Punkt jest czynny codziennie od godz. 16 do 21 w dniach 10-18.07.2021. W punkcie może wymienić karnety elektroniczne na plakietki oraz odebrać akredytację (prasa, twórcy, branża).

Wymiana punktów z karnetu na bezpłatne wejściówki odbywa się potem bezpośrednio w kasach Multikina, czynnych w godzinach pracy kina, czyli od pierwszego do ostatniego pokazu w danym dniu. Na pokazy na Hipodromie nie trzeba wymieniać wcześniej punktów na wejściówki. 

6. Koncert Muzyki Filmowej: Bohater, Superbohater, Antybohater

Opera Leśna, Sopot, 13.07.2021, godz 21.00

Bilety dostępne w cenach 79-129 zł w zależności od sektora.

Więcej informacji o koncercie tutaj

Regulamin wydarzenia

Bilety na pojedyncze pokazy

SPRZEDAŻ ONLINE

Sprzedaż biletów na pojedyncze pokazy w Multikinie w cenie 15 zł oraz na Hipodromie w cenie 12 zł już wystartowała. Bilety w przedsprzedaży online dostępne są przy każdym z tytułów w zakładce program | tutaj →

SPRZEDAŻ W KASIE

W Multikinie Sopot dostępne są w jego kasie bilety na pokazy w tym kinie. Kasa czynna jest w godzinach pracy Multikina. W kasie niedostępne są bilety na pokazy plenerowe (sprzedaż wyłącznie online). Nie są dostępne również karnety (sprzedaż wyłącznie online).

Bilety na Koncert Muzyki FIlmowej dostępne są w sprzedaży online oraz w formie tradycyjnej w Punkcie Informacji Turystycznej w Sopocie, Plac Zdrojowy 2.

 

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Covid-19 ilość dostępnych miejsc na widowni wynosi 75%. Limit ten nie dotyczy osób zaszczepionych.

W przypadku problemu z zakupem biletu online, po upewnieniu się, że nie trafił np. do folderu Spam lub w każdej innej problematycznej sprawie związanej z procesem zakupu biletów prosimy o bezpośredni kontakt z operatorem sprzedaży biletów – firmą Interticket.pl