Search

Poszukiwani pracownicy techniczni oraz wolontariusze

8055

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem i twoją pasją jest dobre kino zasil naszą ekipę organizacyjną festiwalu w 2021 roku.

Poszukujemy osób do dwóch działów:

Współpraca odpłatna:

PION TECHNICZNY – Poszukujemy osób, które pomogą nam przygotowywać kina plenerowe, stawiać ekrany pneumatyczne, podłączać projektory, nagłośnieni, obsługiwać multimedia i pokazy filmowe a także koncerty i wydarzenia specjalne. Możliwość dalszej płatnej współpracy  przy  innych projektach kulturalnych jak m.in. Kino Letnie w Orłowie, Kino na Szekspirowskim, Festiwal Filmów Animowanych w Gdańsku, Dni Krytyki Filmowej w Gdyni i wielu innych. Na zgłoszenia czekamy do 25 maja 2021.

Wolontariat / staż:

BIURO ORGANIZACYJNE – Poszukujmy osób, które pomogą nam w obsłudze gości i widzów w lokalizacjach pomogą koordynować i przeprowadzać głosowania publiczności na najlepszy film, pomogą przy dystrybucji materiałów reklamowych i informacyjnych w obrębie obiektów festiwalu oraz wiele innych działań. W zamian oferujemy zdobycie doświadczenia do swojego CV, możliwość wystawienia pisma polecającego lub zaświadczenia o odbytych praktykach lub wolontariacie a także dobrą zabawę bezpłatny wstęp na projekcje filmowe, w przerwach pomiędzy wykonywanymi zadaniami. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2021.

Żeby aplikować, musisz mieć ukończone 18 lat; Wyślij zgłoszenie na biuro@sopotfilmfestival.pl (Może być skan albo wersja elektroniczna w formacie word/pdf) lub CV.

formularz_zgloszeniowy

Festiwal zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych w procesie rekrutacji jest Stowarzyszenie Hamulec Bezpieczeństwa z siedzibą w Sopocie, biuro@sff.pl.