Search

Poszukiwani pracownicy techniczni oraz wolontariusze

7873

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem i twoją pasją jest dobre kino zasil naszą ekipę organizacyjną festiwalu w 2020 roku. W czasach Covidu -19 festiwal będzie wyglądał trochę inaczej niż dotychczas. Nie będzie pokazów w salach kinowych ale działać będziemy w przestrzeniach plenerowych, na sopockim Hipodromie, w Operze Leśnej i na Sopockim Rynku. W ten sposób potrzebujemy m.in. większego nich dotychczas wsparcia technicznego i organizacyjnego właśnie przy pokazach w tych miejscach.

Poszukujemy osób do dwóch działów:

Współpraca odpłatna:

PION TECHNICZNY – Poszukujemy osób, które pomogą nam przygotowywać kina plenerowe, stawiać ekrany pneumatyczne, podłączać projektory, nagłośnieni, obsługiwać multimedia i pokazy filmowe a także koncerty i wydarzenia specjalne. Możliwość dalszej płatnej współpracy  przy  innych projektach kulturalnych jak m.in. Kino Letnie w Orłowie, Kino na Szekspirowskim, Festiwal Filmów Animowanych w Gdańsku, Dni Krytyki Filmowej w Gdyni i wielu innych.

Wolontariat / staż:

BIURO ORGANIZACYJNE – Poszukujmy osób, które pomogą nam w obsłudze gości i widzów w lokalizacjach pomogą koordynować i przeprowadzać głosowania publiczności na najlepszy film, pomogą przy dystrybucji materiałów reklamowych i informacyjnych w obrębie obiektów festiwalu oraz wiele innych działań. W zamian oferujemy zdobycie doświadczenia do swojego CV, możliwość wystawienia pisma polecającego lub zaświadczenia o odbytych praktykach lub wolontariacie a także dobrą zabawę bezpłatny wstęp na projekcje filmowe, w przerwach pomiędzy wykonywanymi zadaniami.

Żeby aplikować, musisz mieć ukończone 18 lat; Wyślij swoje zgłoszenie na Wyślij zgłoszenie na biuro@sopotfilmfestival.pl (Może być skan albo wersja elektroniczna w formacie word/pdf)

Na zgłoszenia czekamy do 6 lipca 2020.

formularz_zgloszeniowy

Festiwal zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.